+90 318 212 37 37
info [@] tekdemirler.com.tr

Hakkımızda

Şirketimiz, 1984 yılında, Aygaz markasının tüpgaz bayiliği ile ticaret hayatına başlamıştır. İlerleyen süre içerisinde, farklı sektör kollarında başarılı yatırımlar yaparak faaliyet alanını genişletmiş ve günümüzde ki konumuna ulaşmıştır. Bugün, tüpgaz, beyaz eşya, mobilya, iklimlendirme, motorlu taşıtlar ve sanayi mutfak cihazları olmak üzere toplamda 6 ana sektör kolunda, Aygaz, Beko, Bellona, Uğur, Mondial  ve İklimsa gibi, ülkemiz ve dünyada kendini kanıtlamış markaların bayrağını taşıyarak kaliteli ve güvenilir hizmet vermektedir.

Her geçen gün işimize yaptığımız yatırımlarla, günümüz teknolojisine uygun ve sürekli yenilenen, toplamda 5.000 m² üzerine kurulu mağazalarımız ve depolarımızda, müşterilerimizin taleplerini sorunsuz olarak karşılamaktayız. Müşterilerimizin taleplerini en hızlı ve kolay şekilde karşılamamıza yardımcı olan, genel çoğunluğu ile 15 yıldır mesai arkadaşlığı yaptığımız ve her biri özenle çalışan, en büyük sermayemiz olarak gördüğümüz toplamda 35 personelimiz bulunmaktadır.

Mağazalarımız ve depolarımız Kırıkkale ilinde bulunmaktadır. Ancak hizmetlerimizde,  sadece Kırıkkale ve çevresi ile kısıtlı kalmayıp, ülkemizin her köşesinden gelen taleplere yapıcı ve hızlı çözümler sunmaktayız.

HEDEFLERİMİZ - İLKELERİMİZ

İlk başladığımız günden itibaren uzaklaşmadığımız dürüstlük ve doğruluk çizgilerini, bundan sonra devam edecek olan iş hayatımızda da takip ederek güvenilir hizmet kalitemizi artırmak. Bugüne kadar işimizi geliştirmek için aldığımız eğitimleri artırarak, faaliyetlerimizde daha başarılı çözümler sunmak.

Hizmet verdiğimiz sektörlerde, öncelikle bölgemizde daha sonra ülkemiz genelinde, lider konumlara ulaşmak. Yenilikçi ve çağdaş hizmet kalitemizi daha ileri taşımak için tüm gelişmeleri takip edip, işimize uygulamak.